صفحه اصلی شرح اطلاعیه شماره ۴۲۵۴ از اطلاعیه های مجموعه انفورماتیک و تجهیزات مشاهده تمامی اطلاعیه های این زیرگروه          مراجعه به صفحه انفورماتیک و تجهیزات              بازگشت
توزیع کارت دانشجویی و تغذیه دانشجویان
 
  چاپ این اعلامیه ارسال به دوستان
نامحدود : مدت زمان نمایش بر حسب روز   ۱۳۹۸ /۹ /۶ : تاریخ اعلام   ۱۳۱۴۵ : تعداد بازدید   علیرضا مظاهری : صادر کننده   ۴۲۵۴ : کد اعلامیه

قابل توجه دانشجویان جدیدالورود

در راستای طرح هوشمندسازی سیستم سلف سرویس آموزشکده، کارتهای ویژه دانشجویی(با امکان شارژ اینترنتی از طریق سامانه و استفاده آن در سلف جهت تحویل گرفتن غذا)، آماده توزیع می باشد.

لازم به ذکر است مبلغ هر کارت دانشجویی هوشمند 200/000 ریال است که دانشجویان عزیز می توانند هم اکنون با مراجعه به سامانه دانشجویان و طبق راهنمای موجود، وجه مربوطه را به صورت اینترنتی پرداخت و سپس جهت تحویل گرفتن کارت، به مدیر امور دانشجویی سرکار خانم صفوی مراجعه نمایند.

 

 

راهنمای مراحل

مرحله 1: ورود به سامانه دانشجویان

در این مرحله پس از ورود به وب سایت آموزشکده، در منوی "خدمات الکترونیک" بر روی گزینه "سامانه دانشجویان" کلیک کرده و در پنجره همانند شکل زیر با ورود نام کاربری و رمز عبور وارد صفحه شخصی خود می شوید.

تذکر: کد کاربری معادل شماره دانشجویی و رمز عبور معادل شماره شناسنامه می باشد.

 

مرحله 2: انتخاب منوی "سلف سرویس"

همانند شکل زیر، از منوی "سلف سرویس"، زیر منوی "پرداخت الکترونیکی سلف سرویس" را انتخاب نمایید.

 

مرحله 3: درج مبلغ پرداختی

در این مرحله مانند شکل زیر، مبلغ 200/000 ریال را وارد و بر روی دکمه "پرداخت" کلیک کنید. ضمناً در صورتیکه مبلغی بیشتر از سقف ذکر شده واریز نمایید، مبلغ اضافی در کارت شما جهت رزرو غذا، ذخیره می گردد.

 

مرحله 4: اتصال به درگاه سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی و تأیید شناسه پرداخت

در این مرحله پس از ورود کد امنیتی مربوطه بر روی دکمه "پرداخت سداد" طبق شکل زیر کلیلک کنید.


 

مرحله 5: ورود اطلاعات کارت بانکی

در این مرحله لازم است تا اطلاعات مربوط به کارت بانکی عضو شبکه شتاب شامل شماره کارت، رمز دوم، رمز CVV2، تاریخ انقضا و کد امنیتی را همانند شکل زیر وارد و در پایان دکمه "پرداخت" را بزنید.  


 

اکنون بر روی دکمه تکمیل فرآیند خرید، کلیک کنید.


 

تذکر: در صورتیکه پس از کلیک بر روی دکمه "تکمیل خرید" با پیغام امنیتی زیر روبرو شدید، همانند شکل موجود بر روی دکمه "Continue" کلیک نمایید.

 

فرآیند پرداخت زمانی تکمیل می شود که پیغام "پرداخت با موفقیت انجام شد" همانند شکل زیر نمایان گردد.

 اکنون می توانید جهت اخذ کارت دانشجویی، به آموزشکده مراجعه کنید.

 

شایان ذکر است که توزیع غذا در سلف سرویس توسط کارتهای دانشجویی انجام می گیرد؛ به نحوی که دانشجویان طبق مراحل فوق الذکر، اعتبار کارت خود را به صورت اینترنتی و به مبلغ دلخواه افزایش داده و همانند شکلهای زیر، توسط منوی "ثبت و رزرو غذا" و سپس کلیلک بر روی دکمه "ثبت برنامه غذایی"، نسبت به رزرو غذای روزهای بعد اقدام می نمایند. 

 

 

در صورت عدم وجود بدهی، پس از کلیک بر روی دکمه "ثبت برنامه غذایی" منویی همانند شکل زیر شامل غذای روزهای آتی نمایان شده که دانشجو می تواند با توجه به اعتبار مالی خود، غذاهای مورد نظر را رزرو نماید. 

 

پس از هر بار عملیات رزرو،  پیام "رزرو غذا با موفقیت انجام شد" مانند شکل زیر ظاهر شده و از اعتبار باقیمانده کسر می گردد.

 

در نهایت دانشجو با همراه داشتن کارت دانشجویی، جهت اخذ غذا به سلف سرویس آموزشکده مراجعه می نماید.

 

تذکر1: غذا فقط توسط کارت دانشجویی دارای اعتبار که غذای روز مربوطه را رزرو نموده، تحویل داده شده و از تحویل غذا با وجه نقد اکیداً خودداری خواهد گردید.

 تذکر2: فرآیند رزرو غذای هر روز تا ساعت 13:30 روز قبل امکان پذیر بوده و پس از گذشت زمان مذکور، دانشجو نمی تواند غذایی رزرو یا حذف نماید. ضمناً فرصت رزرو غذا جهت روز شنبه، تا ساعت 13:30 روز پنجشنبه می باشد که این روند برای سایر ایام تعطیل نیز برقرار است.

تذکر3: کلیه خدمات دانشجویی شامل دریافت انواع گواهی اشتغال به تحصیل، امانت کتاب، امور فارغ التحصیلی و ... صرفاً با ارائه کارت دانشجویی هوشمند انجام می گیرد.

تذکر4: همراه داشتن کارت دانشجویی در جلسات امتحانی، الزامی است.

 


سوالات ، نظرات و انتقادات خودرا ارسال نمایید:

:نام
:پست الکترونیک
:نظر
:کد امنیتی
دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان)
آموزشکده فنی و حرفه ای دخترانه سما
اصفهان - خیابان پروین اعتصامی -مقابل فروشگاه رفاه -16 متری شاهد – آموزشکده سما - کد پستی 8198993583
تلفن تماس: 03135590387 فاکس: 03135552753
حق نشر متعلق به آموزشکده سما اصفهان (خوراسگان)۹۵-۱۳۹۳
SAMA
Technical and Vocational
Training College
Islamic Azad University
Esfahan(Khorasgan) Branch