صفحه اصلی شرح اطلاعیه شماره ۵۸۶۱ از اطلاعیه های مجموعه روابط عمومی مشاهده تمامی اطلاعیه های این زیرگروه          مراجعه به صفحه روابط عمومی              بازگشت
انتصاب دکتر احمد آذین به سرپرستی دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان
 
  چاپ این اعلامیه ارسال به دوستان
نامحدود : مدت زمان نمایش بر حسب روز   ۱۳۹۶ /۶ /۱۳ : تاریخ اعلام   ۲۲۷ : تعداد بازدید   علیرضا مظاهری : صادر کننده   ۵۸۶۱ : کد اعلامیه

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان و واحد اصفهان(خوراسگان) را منصوب کرد.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، در حکم دکتر فرهاد رهبر آمده است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر احمد آذین

با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان و واحد اصفهان(خوراسگان)» منصوب مي‌شويد.

امید است با رعایت تقوای الهی و بهره‌گيري شايسته از توانمندي‌هاي سرمايه‌هاي انساني دانشگاه، تمامي توان و کوشش خود را مصروف حفظ مصالح و شئونات و اموال دانشگاه نماييد.

 

به گزارش آنا، احمد آذین دارای مدرک دکتری تخصصی علوم سياسي و عضو هيأت علمي دانشگاه آزاد اسلامي بوده و دارنده بيش از ۲۹ مقاله علمي و پژوهشي و isi است. وی پیش از این عهده‌دار مسئولیت‌هايي همچون رياست دانشگاه آزاد اسلامي واحد دهاقان از سال ۸۴ تا ۹۳، معاونت آموزشي و دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرضا از سال ۸۱ تا ۸۳، مدير گروه علوم سياسي دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرضا از سال ۸۱ تا ۸۳، عضو کميته هيأت نظارت و ارزيابي آموزش عالي استان اصفهان، مدير کميته علمي روش‌شناسي دروس معارف اسلامي، دبير هم‌انديشي استادان و نخبگان دانشگاه‌هاي آزاد اسلامي استان اصفهان از سال ۸۵ تا کنون و دبير استاني هم انديشي دانشگاه‌هاي استان اصفهان از سال ۹۴ تاکنون بوده است.

پیش از این دکتر احمدعلی فروغی ابري به عنوان مؤسس و بنيانگذار واحد اصفهان(خوراسگان) از سال ۱۳۶۶ تا تير ۱۳۹۵ و پس از آن دکتر سيد محمد اميري از ۲۸ تير ۹۵ تاکنون عهده‌دار اين مسئوليت بوده‌اند.


سوالات ، نظرات و انتقادات خودرا ارسال نمایید:

:نام
:پست الکترونیک
:نظر
:کد امنیتی
دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان)
آموزشکده فنی و حرفه ای دخترانه سما
اصفهان - خیابان پروین اعتصامی -مقابل فروشگاه رفاه -16 متری شاهد – آموزشکده سما - کد پستی 8198993583
تلفن تماس: 03135590387 فاکس: 03135552753
حق نشر متعلق به آموزشکده سما اصفهان (خوراسگان)۹۵-۱۳۹۳
SAMA
Technical and Vocational
Training College
Islamic Azad University
Esfahan(Khorasgan) Branch