صفحه اصلی شرح اطلاعیه شماره ۵۹۰۰ از اطلاعیه های مجموعه امور دانشجویی مشاهده تمامی اطلاعیه های این زیرگروه          مراجعه به صفحه امور دانشجویی              بازگشت
جلسه توجیهی دانشجویان جدید مهر 96
 
  چاپ این اعلامیه ارسال به دوستان
نامحدود : مدت زمان نمایش بر حسب روز   ۱۳۹۶ /۷ /۱۸ : تاریخ اعلام   ۳۵۶ : تعداد بازدید   نرگس سادات صفوی : صادر کننده   ۵۹۰۰ : کد اعلامیه

جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورود در روزهای دوشنبه و سه شنبه مورخ  17 و 18 مهرماه 96 در محل سالن سمعی و بصری آموزشکده با تلاوت قرآن و پخش سرود ملی برگزار گردید.

 

 در ابتدای جلسه که در دو روز متوالی برگزار گردید، سرکار خانم ناجی ریاست آموزشکده ضمن خیر مقدم، از دانشجویان خواستند اهداف و انگیزه های کلی و جزئی خود را در خصوص ورود به دانشگاه مشخص نمایند. ایشان تمام تلاش کارکنان آموزشکده را در جهت رشد و تربیت دانشجویان و نهایتاً تربیت تکنسین ماهر دانستند و نکاتی از جمله احترام متقابل، پوشش دانشجویی و آئین نامه انضباطی را به این عزیزان متذکر شدند و سپس به معرفی بخشهای مختلف آموزشکده پرداختند.

 

 در ادامه جناب آقای مدنیان معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما اصفهان(خوراسگان) پس از تبریک سال  تحصیلی جدید به دانشجویان جدیدالورود، به این نکته اشاره کردند که ما در طول عمر خود نقاط عطف سرنوشت سازی داریم و به چگونگی تأثیر آن در سرنوشت انسانها پرداختند. ایشان این نقاط عطف را صعودی یا نزولی عنوان کردند و بیان داشتند هنر ما این است که کدام جهت را انتخاب کنیم. همچنین بیان کردند اگر شما در گذشته موفق بوده اید یا نه، اهمیت ندارد بلکه مهم تصمیم گیری امروز است که می تواند به موفقیت یا عدم آن در آینده منجر شود.

سپس خطاب به دانشجویان گفتند تا زمانی که نحوه زیستن دانشجویی نداشته باشید نمی توانید دانشجو باشید. شما در محلی آمده اید که مجموعه آنچه در اینجا می گذرد، می تواند شما را برای آینده آماده کند. همچنین ایشان سؤال " چگونه باید در محیط دانشگاه تحمل و احترام به افکار دیگران و اخلاق و ادب را تمرین کنیم؟"  را مطرح نمودند که دانشجویان تا تاریخ 7 آبان ماه 96 مهلت پاسخ گویی دارند.

 

با عنایت به هفته نیروی انتظامی، جناب سرهنگ صادق زاده رئیس کلانتری 17 اصفهان، ضمن آگاهی بخشی به این عزیزان در خصوص آسیبهای اجتماعی، آثار سوء مواد مخدر، استفاده صحیح از شبکه های مجازی و اثرات مخرب آن، به معرفی  برخی فعالیتهای نیروی انتظامی پرداختند.

 

سرکار خانم دانش پناه معاون آموزشی و پژوهشی آموزشکده در ادامه، با تبریک این که  شما عزیزان دانشجو بودن را برای دوران جوانی انتخاب کرده اید، هدف از دریافت مدرک کاردانی را ادامه تحصیل یا جذب بازار کار دانستند و راه رسیدن به این مطلوب را پشتکار، استفاده از اساتید مجرب و حضور به موقع در کلاس عنوان کردند و سپس به معرفی قسمتهای مختلف آموزشکده پرداختند.

 

سپس جناب آقای قضاوی مسئول حراست دانشجویان را به حفظ شئونات اسلامی و رفتار مناسب در آموزشکده و محیط بیرون، جهت ایجاد امنیت و داشتن فضای مطلوب ترغیب نمودند.

 

در طول اجرای برنامه، مسابقه های علمی بین دانشجویان برگزار شد و به نفرات برتر جوایزی اهدا گردید. 

 

ضمناً داکیومنتی حاوی آئین نامه آموزشی، سرفصل دروس، یک هدیه کتاب به همراه شاخه ای گل به دانشجویان اهدا گردید.


سوالات ، نظرات و انتقادات خودرا ارسال نمایید:

:نام
:پست الکترونیک
:نظر
:کد امنیتی
دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان)
آموزشکده فنی و حرفه ای دخترانه سما
اصفهان - خیابان پروین اعتصامی -مقابل فروشگاه رفاه -16 متری شاهد – آموزشکده سما - کد پستی 8198993583
تلفن تماس: 03135590387 فاکس: 03135552753
حق نشر متعلق به آموزشکده سما اصفهان (خوراسگان)۹۵-۱۳۹۳
SAMA
Technical and Vocational
Training College
Islamic Azad University
Esfahan(Khorasgan) Branch