صفحه اصلی شرح اطلاعیه شماره ۵۹۹۰ از اطلاعیه های مجموعه روابط عمومی مشاهده تمامی اطلاعیه های این زیرگروه          مراجعه به صفحه روابط عمومی              بازگشت
برگزاری مسابقه معماری بین آموزشکده‌ها
 
  چاپ این اعلامیه ارسال به دوستان
نامحدود : مدت زمان نمایش بر حسب روز   ۱۳۹۶ /۱۰ /۶ : تاریخ اعلام   ۳۸۲ : تعداد بازدید   علیرضا مظاهری : صادر کننده   ۵۹۹۰ : کد اعلامیه

برگزاری مسابقه معماری در محل آموزشکده دخترانه سما اصفهان(خوراسگان)

به مناسبت هفته پژوهش، مسابقه معماری در دو بخش تخصصی "طراحی المان و ساخت ماکت" و "اسکیس" ما بین دانشجویان آموزشکده های سما واحد دختران و پسران اصفهان(خوراسگان) برگزار گردید.

 این مسابقه  ساعت 8 صبح روز سه شنبه مورخ 5 دی ماه 96  باطراحی سؤالات در دو بخش آغاز و ساعت 9 صبح، تیم های دانشجویی نسبت به اجرای پروژه ها اقدام نمودند که تا ساعت 15 ادامه داشت. دانشجویان در قالب 6 تیم دو نفره در بخش ماکت و 4 تیم سه نفره در بخش اسکیس شرکت نموده و با تجارب و مهارت های همدیگر آشنا گردیدند.

درنهایت کمیته داوران ضمن تقدیر از کلیه دانشجویان شرکت کننده به لحاظ تلاش ایشان در ارتقاء مهارت های یاد شده در بخش ماکت با موضوع " نماد یادبود روز جوان"، تیم دو نفره متشکل از آقایان رضا شیرزاد خانی و علی یزدانی از دانشجویان آموزشکده واحد پسران را به عنوان تیم برتر اعلام نمودند؛ این گروه در نحوه آفرینش فرم با استفاده از عناصر معماری ایرانی به شکل نوین و کیفیت ساخت ماکت مهارت بیشتری داشتند.

در بخش اسکیس با موضوع طراحی فضای نمایشگاهی ویژه آثار دانشجویان رشته معماری، تیم سه نفره متشکل از خانم ها مهدیه سادات داوودی، پریسا صادقی و مهدیه صفدریان از دانشجویان آموزشکده دخترانه سما را به عنوان گروه برتر در این بخش اعلام نمودند. این دانشجویان در طراحی خود توجه و مهارت بیشتری در زمینه استفاده از ترکیب معماری سنتی و مدرن دارا بودند.

در همین زمینه، نمایشگاهی از آثار دانشجویان شرکت کننده طی دو هفته متوالی در آموزشکده های دخترانه و پسرانه برگزار خواهد گردید.

در ادامه می توانید، تصاویری از برگزاری مسابقه معماری را مشاهده نمایید:

 


سوالات ، نظرات و انتقادات خودرا ارسال نمایید:

:نام
:پست الکترونیک
:نظر
:کد امنیتی
دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان)
آموزشکده فنی و حرفه ای دخترانه سما
اصفهان - خیابان پروین اعتصامی -مقابل فروشگاه رفاه -16 متری شاهد – آموزشکده سما - کد پستی 8198993583
تلفن تماس: 03135590387 فاکس: 03135552753
حق نشر متعلق به آموزشکده سما اصفهان (خوراسگان)۹۵-۱۳۹۳
SAMA
Technical and Vocational
Training College
Islamic Azad University
Esfahan(Khorasgan) Branch