صفحه اصلی شرح اطلاعیه شماره ۶۰۰۰ از اطلاعیه های مجموعه اداره آموزش مشاهده تمامی اطلاعیه های این زیرگروه          مراجعه به صفحه اداره آموزش              بازگشت
نکات مهم برگزاری امتحانات
 
  چاپ این اعلامیه ارسال به دوستان
۲۰ : مدت زمان نمایش بر حسب روز   ۱۳۹۶ /۱۰ /۱۴ : تاریخ اعلام   ۵۵۱ : تعداد بازدید   نگین تقی پور : صادر کننده   ۶۰۰۰ : کد اعلامیه

قابل توجه دانشجویان عزیز

با سلام

بدین وسیله توجه دانشجویان محترم را به نکات زیر جلب می نماید:

1-     همراه آوردن کارت ورود به جلسه و کارت دانشجوئی الزامی می باشد. دانشجویان موظف هستند کارت ورود به جلسه خود را قبل از ورود به حوزه امتحانی به مقنعه خود الصاق نمایند.

2-     به همراه داشتن هر گونه نوشته یا برگه اضافی، جزوه، کتاب و هر وسیله ای غیر از برگه امتحانی (حتی کارت شرکت در جلسه آزمون نباید زیر دست شما باشد!) در جلسه آزمون تقلب محسوب می شود.

تذکر: در صورت مشاهده هرگونه نوشته برروی درب و کاور ماشین حساب، ماشین حساب و یا کاور آن توسط مراقبین بعنوان مدرک تقلب ضبط می نماید.

3-     دانشجو موظف است قبل از زمان شروع آزمون در محل حوزه حضور بهم رساند. تاخیر در حضور سر جلسه آزمون به هیچ عنوان مجاز نمی باشد و مسؤل جلسه موظف است تا با دانشجوی خاطی مطابق دستورالعمل رفتار نماید.

4-     دانشجو تنها مجاز به حضور در حوزه امتحانی است که بر بالای کارت وی درج شده است، و به هیچ عنوان دانشجو مجاز به حضور در حوزه دیگری نمی باشد و مراقبین حوزه مجاز نیستند که بر خلاف بند فوق اقدام نمایند.

5-     مسؤل امتحانات موظف است تا دانشجو را احراز هویت نماید لذا اگر دانشجویی کارت شناسایی عکسدار شرکت در آزمون و کارت دانشجویی خود را به همراه نداشته باشد، نمی تواند در جلسه آزمون شرکت نماید و در این مورد اصرار دانشجو پذیرفتنی نیست.

6-      دانشجو موظف است از درخواست های مراقبین آزمون جهت حفظ نظم و کنترل جلسه تبعیت نماید. (نظیر: نگاه نکردن به برگه دیگران، نشان ندادن برگه امتحانی به دیگران، صحبت نکردن در جلسه آزمون، جابجایی دانشجو در جلسه امتحان و) در غیر اینصورت بعد از تذکر به دانشجو موضوع صورتجلسه و تقلب می گردد.

7-     همراه آوردن تلفن همراه در جلسه آزمون (تحت هر عنوانی) تقلب محسوب می گردد.

8-     برهم زدن نظم جلسه آزمون تحت هر عنوانی تخلف انضباطی است. چنانچه مراقب در این مورد گزارش نماید. دانشجوی خاطی به کمیته انضباطی معرفی می گردد خواهشمند است در این مورد همکاری نمایید.

9-      رد و بدل کردن ماشین حساب در آزمون مجاز نمی باشد، لذا اکیداً به دانشجویان توصیه می گردد که برای آزمون هایی که نیاز به ماشین حساب علمی دارند، ماشین حساب به همراه داشته باشند. وجود هر گونه نوشته روی جلد ماشین حساب به منزله تقلب است.

10- استفاده از وقت اضافه و تحویل ندادن برگه امتحانی پس از خاتمه زمان معین شده برای آزمون، از مصادیق تقلب می باشد و مراقبین موظف هستند تا تقلب شخص خاطی را گزارش نمایند.

11-  اگر از مراقب برگه اضافه دریافت می کنید، بالای همه برگه ها (حتی برگه چرکنویس) نام و نام خانوادگی و شماره دانشجویی خود و ترجیحاً شماره صفحه ها (به صورت: صفحه ۱ از ۷) را قید فرمایید و از مراقب بخواهید تا برگه های شما را به هم دوخت نماید.

12-  برای آزمون های تشریحی از خودکار استفاده شود و برای آزمون های تستی ترجیحاً مداد مشکی نرم و پاک کن به همراه داشته باشید، و در صورت استفاده از خودکار، توصیه می شود لاک غلط گیر نیز به همراه داشته باشید.

13-  نکات درج شده بر روی کارت شرکت در آزمون را به دقت مطالعه نمایید و آنها را جدی بگیرید. (رعایت نکات درج شده روی کارت شرکت در آزمون الزامی است)

14-  دانشجو موظف است پس از خاتمه آزمون تمامی برگه هایی را که تحویل گرفته است (حتی چرکنویس) را تحویل مراقب جلسه دهد و اگر برگه ای توسط دانشجو از حوزه خارج شود دانشجو متخلف می باشد.

تذکر : خروج برگه امتحانی توسط دانشجو به منزله تقلب بوده و طبق مقررات آموزشی با خاطی برخورد خواهد شد.

15-  مطمئن شوید که صورتجلسه آزمون را امضا کرده اید، در غیر اینصورت، غائب محسوب خواهید شد و عواقب احتمالی به عهده خود دانشجو است. لذا حتماً قبل از ترک جلسه آزمون از مراقب بخواهید تا صورتجلسه را جهت امضا به شما ارائه نماید.

 

با آرزوی موفقیت برای دانشجویان عزیز

مدیر امور آموزشی


سوالات ، نظرات و انتقادات خودرا ارسال نمایید:

:نام
:پست الکترونیک
:نظر
:کد امنیتی
دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان)
آموزشکده فنی و حرفه ای دخترانه سما
اصفهان - خیابان پروین اعتصامی -مقابل فروشگاه رفاه -16 متری شاهد – آموزشکده سما - کد پستی 8198993583
تلفن تماس: 03135590387 فاکس: 03135552753
حق نشر متعلق به آموزشکده سما اصفهان (خوراسگان)۹۵-۱۳۹۳
SAMA
Technical and Vocational
Training College
Islamic Azad University
Esfahan(Khorasgan) Branch