صفحه اصلی شرح اطلاعیه شماره ۶۱۳۹ از اطلاعیه های مجموعه امور دانشجویی مشاهده تمامی اطلاعیه های این زیرگروه          مراجعه به صفحه امور دانشجویی              بازگشت
جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورود مهر 97
 
  چاپ این اعلامیه ارسال به دوستان
نامحدود : مدت زمان نمایش بر حسب روز   ۱۳۹۷ /۷ /۲۸ : تاریخ اعلام   ۴۱۴ : تعداد بازدید   نرگس سادات صفوی : صادر کننده   ۶۱۳۹ : کد اعلامیه

جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورود 97 در روز چهارشنبه مورخ 25 مهر 97 با حضور جناب آقای دکتر نظری معاون محترم دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما اصفهان(خوراسگان)، جناب آقای حجت الاسلام حیدری مسئول محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی استان اصفهان، سرکار خانم ناجی ریاست محترم آموزشکده، جمعی از اساتید، معاونین، مدیران و مسئولین آموزشکده در محل سالن سمعی بصری برگزار گردید.

 

در این جلسه پس از تلاوت قران و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی، سرکار خانم ناجی ضمن خیر مقدم به دانشجویان جدیدالورود به آموزشکده سما اظهار داشتند: فرصتها به تندی می گذرد، پس با مدیریت زمان و داشتن هدف از یادگیری صرف به سمت یادگیری مهارتی گام بردارید.

 

 

سپس جناب آقای دکتر نظری معاون محترم دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سمااصفهان(خوراسگان) ، پس از تبریک به دانشجویان جدیدالورود، آنها را به بهره برداری کامل و جامع از امکانات موجود در آموزشکده تشویق نمودند. ایشان ویژگیهای بارز این مجموعه را صمیمی بودن، روابط مؤثر و شرایط خوب برای تحصیل بیان نمودند و یادآوری کردند که مقالات مهم خارجی، مدل توسعه دانشگاه آزاد را مورد بررسی قرار داده اند.

ایشان با توجه به شعار مجموعه سما بیان داشتند : هر دانشجویی که فارغ التحصیل می شود می تواند با فکر و ایده های خلاقانه وتسلط بر مهارتهای مورد نیاز بازار کار ، یک کسب و کار جدید در جامعه راه اندازی کند.

 

 

در ادامه جناب آقای حجت الاسلام حیدری مسئول محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی استان اصفهان، ضمن درود به محضر نورانی حضرت بقیت ا... الاعظم و خیر مقدم به دانشجویان، با اشاره به گذشت چهار دهه از انقلاب شکوهمند اسلامی و اتفاقات این چهل سال، رویشها و ظرفیتهای انقلابی که همین جوانان می باشند را باعث امیدواری دانستند.

ایشان دانشجویان را به تحصیل علم  و دانش و تقویت ایمان و اعتماد به نفس رهنمون شدند.

 

 

در حین جلسه، گروه سرود دبیرستان سما به اجرای دو سرود پرداختند.

 

 

در حین معرفی کارکنان، اساتید و مدیران گروه جهت آشنایی بیشتر دانشجویان ، داکیومنتی حاوی سرفصل دروس و خلاصه ای از آئین نامه آموزشی در اختیار این عزیزان قرار گرفت.

 

 

 


سوالات ، نظرات و انتقادات خودرا ارسال نمایید:

:نام
:پست الکترونیک
:نظر
:کد امنیتی
دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان)
آموزشکده فنی و حرفه ای دخترانه سما
اصفهان - خیابان پروین اعتصامی -مقابل فروشگاه رفاه -16 متری شاهد – آموزشکده سما - کد پستی 8198993583
تلفن تماس: 03135590387 فاکس: 03135552753
حق نشر متعلق به آموزشکده سما اصفهان (خوراسگان)۹۵-۱۳۹۳
SAMA
Technical and Vocational
Training College
Islamic Azad University
Esfahan(Khorasgan) Branch