صفحه اصلی شرح اطلاعیه شماره ۶۳۴۷ از اطلاعیه های مجموعه امور دانشجویی مشاهده تمامی اطلاعیه های این زیرگروه          مراجعه به صفحه امور دانشجویی              بازگشت
جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورود مهر 98
 
  چاپ این اعلامیه ارسال به دوستان
نامحدود : مدت زمان نمایش بر حسب روز   ۱۳۹۸ /۸ /۱ : تاریخ اعلام   ۱۲۳۱ : تعداد بازدید   نرگس سادات صفوی : صادر کننده   ۶۳۴۷ : کد اعلامیه

جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورود نیمسال اول 99-98 در روز چهارشنبه اول آبان ماه 98 در محل سمعی و بصری آموزشکده برگزار گردید که با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و سرود ملی آغاز شد.

 

سرکار خانم ناجی ریاست محترم آموزشکده ضمن خیر مقدم به دانشجویان ورودی جدید اهداف دو ساله دانشجویان در مقطع کاردانی را برای آنان برشمردند و تأکید کردند دانشجویان با همت و تلاش در راه رسیدن به اهداف عالیه گام بردارند. ایشان متذکر شدند که دانشجویان عزیز فصل جدیدی را در زندگی شروع کرده اند و در این مقطع، اجتماع از آنان به عنوان دانشجوی فرهیخته توقع بیشتری دارد. همچنین ایشان مطالبی در خصوص قوانین و مقررات آموزشکده، پوشش و حجاب، احترام به اساتید و کارمندان و لزوم شرکت در جلسات مشاوره را یادآور شدند.

 

 

بعد از آن، جناب آقای ناظوری مسئول محترم حراست، ضمن تأکید بر رعایت قوانین و مقررات آموزشکده، به رعایت پوشش اسلامی در محیط آموزشکده و بیرون از آن اشاره نمودند.

 

 

 سپس سرکار خانم تقی پور مدیر محترم آموزش نکاتی در خصوص آیین نامه آموزشی، انتخاب واحد، امتحانات، حضور به موقع در کلاسهای درسی و آئین نامه انضباطی را به دانشجویان متذکر شدند.

 

 

در خلال برنامه اشعار زیبایی به مناسبت ایام سوگواری رحلت پیامبر عظیم الشان حضرت محمد(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) سروده شد.

 

 

ضمناً داکیومنتی حاوی خلاصه ای از آیین نامه آموزشی، سرفصل دروس، پرسشنامه استعدادیابی فرهنگی و فرم تعهدنامه کتبی طبق آیین نامه استقبال از پذیرفته شدگان به همراه یک شاخه گل به دانشجویان اهدا گردید.

 

 


سوالات ، نظرات و انتقادات خودرا ارسال نمایید:

:نام
:پست الکترونیک
:نظر
:کد امنیتی
دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان)
دانشکده مهارت و کارآفرینی (واحد خواهران)
اصفهان - خیابان پروین اعتصامی -مقابل فروشگاه رفاه -16 متری شاهد – دانشکده مهارت و کارآفرینی - کد پستی 8198993583
تلفن تماس: 03135590387 فاکس: 03135552753
حق نشر متعلق به دانشکده مهارت و کارآفرینی اصفهان (خوراسگان)1400-1387
SAMA
Skill and Entrepreneurship
Faculty
Islamic Azad University
Esfahan(Khorasgan) Branch