صفحه اصلی شرح اطلاعیه شماره ۶۳۵۷ از اطلاعیه های مجموعه اداره پژوهش مشاهده تمامی اطلاعیه های این زیرگروه          مراجعه به صفحه اداره پژوهش              بازگشت
گردهمایی مدیران گروه ،اعضای هیات علمی ، همکاران آموزشکده و حوزه معاونت سما
 
  چاپ این اعلامیه ارسال به دوستان
نامحدود : مدت زمان نمایش بر حسب روز   ۱۳۹۸ /۸ /۲۰ : تاریخ اعلام   ۷۰۴ : تعداد بازدید   راضیه زمردیان : صادر کننده   ۶۳۵۷ : کد اعلامیه

 

گردهمایی مدیران گروه ،اعضای هیات علمی ، همکاران آموزشکده و حوزه معاونت سما 

در خصوص در آمدهای غیر شهریه ای

 

ابتدا جلسه با آیاتی از قرآن کریم و سرود جمهموری اسلامی ایران آغاز گردید .

در ابتدای جلسه مسئول محترم حراست سما اصفهان جناب آقای ناظوری ،سخنرانی در خصوص نحوه اداره و مدیریت کلاس توسط اساتید و تعاملات اساتید و دانشجویان ایراد فرمودند.

جناب آقای ناظوری فرمودند با توجه به اینکه دانشجویان به صورت امانت در آموزشکده می باشند لذا  یکی از دغدغه های مهم حراست انتخاب اساتید می باشد.


 

سپس مدیر پژوهش آموزشکده های سما اصفهان و مسئول باشگاه پژوهشگران جوان سما اصفهان سرکار خانم زمردیان در خصوص سیاست های جدید دانشگاه آزاددر خصوص درآمد های غیر شهریه ای  صحبت نمودند و بیان نمودند که باید با همکاری و همفکری همدیگر ، سیاست های جدید دانشگاه آزاد اسلامی را بیان و راه حل های آن را به مرحله اجرا برسانیم .

از آن جایی که تمامی همکاران در تمامی بخش های آموزشکده ،حوزه معاونت می بایست همکاری نمایند تا تعهدات در این خصوص انجام گردد، تلاش گرددیده است تا  سرگروهی از همکاران از بخش پژوهش گرفته تا آموزش ،فرهنگ و حوزه معاونت دورهم جمع شویم تا به بررسی این موضوع مهم  بپردازیم .


در ادامه جناب آقای دکتر نظری  معاون محترم آموزش های عمومی و مهارتی سما اصفهان (خوراسگان) فرمودند کارهای بزک ، فکر بزرگ و  نگاه بزرگ می خواهد . با این انرژی و شور و پتانسیل که در تک تک شما همکاران محترم وجود دارد ، می بایست دست به دست هم بدهیم و هر کسی در حوزه کاری خود هر تلاش و فعالیتی را برای  درآمدهای غیر شهریه ای انجام دهد.طرح ها تمام ویژه است فقط نکته عملیاتی و اجرایی تمامی طرح ها برای اجرا شدن،  نیاز به طراحی و زمان بندی دقیق و پیگیری های لازم دارد.


در ادامه جلسه روسای محترم دو آموزشکده دخترانه و پسرانه سما اصفهان  در خصوص انتظارات  مربوط به تعهدات هر آموزشکده صحبت نمودند و روسا از همکاران در تمامی بخش های آموزشکده خواستند تا با همدلی با یکدیگر به این امر مهم تحقق ببخشند .

در خصوص سهم معین شده حوزه معاونت سما در بخش درآمدهای غیر شهریه ای صحبت نمودند که مقرر شده است :

درآمد حاصل از :

دوره های درآمدزا :200،000،000 تومان

کاربنیان :120،000،000 تومان

اجاره های  محل :80،000،000 تومان

طرح های پژوهشی برون دانشگاهی توسط اعضای هیات علمی :25،000،000 تومان

 

 

سپس هریک از همکاران (اعضای هیات علمی ،مدیران گروه ،بخش فرهنگ و آموزش آموزشکده ها) در خصوص نحوه عملکرد و فعالیت های خود درخصوص دوره های کوتاه مدت و راه اندازی فعالیت کاربنیان صحبت نمودند.هریک طرح ها های خود و زمان تحقق آن را عنوان نمود.

از جمله طرح های مدیران محترم گروه راه اندازی کلوپ ورزشی تفریحی در سلف آموزشکده ها  می باشد .


سوالات ، نظرات و انتقادات خودرا ارسال نمایید:

:نام
:پست الکترونیک
:نظر
:کد امنیتی
دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان)
دانشکده مهارت و کارآفرینی (واحد خواهران)
اصفهان - خیابان پروین اعتصامی -مقابل فروشگاه رفاه -16 متری شاهد – دانشکده مهارت و کارآفرینی - کد پستی 8198993583
تلفن تماس: 03135590387 فاکس: 03135552753
حق نشر متعلق به دانشکده مهارت و کارآفرینی اصفهان (خوراسگان)1400-1387
SAMA
Skill and Entrepreneurship
Faculty
Islamic Azad University
Esfahan(Khorasgan) Branch