صفحه اصلی شرح اطلاعیه شماره ۶۵۳۶ از اطلاعیه های مجموعه امور دانشجویی مشاهده تمامی اطلاعیه های این زیرگروه          مراجعه به صفحه امور دانشجویی              بازگشت
اشتغال همزمان با تحصیل برای دانشجویان
 
  چاپ این اعلامیه ارسال به دوستان
نامحدود : مدت زمان نمایش بر حسب روز   ۱۳۹۹ /۱۱ /۸ : تاریخ اعلام   ۱۲۲ : تعداد بازدید   نرگس سادات صفوی : صادر کننده   ۶۵۳۶ : کد اعلامیه

قابل توجه دانشجویان عزیز

 

آموزشکده فنی حرفه ای سما با همکاری اتاق بازرگانی، طرح پویش (اشتغال همزمان با تحصیل) را با هدف توانمند سازی و تربیت نیروی انسانی، متناسب با نیازهای صنعت و استعداد یابی دانشجویان، راه اندازی نموده است.

طرح پویش تلفیقی از آموزش و پژوهش همراه با مهارت با توسعه کارآفرینی، تعامل سازنده با نهادهای اقتصادی با رویکرد حل مشکل و مهارت افزایی دانشجویان است.

 

در این طرح فرد متقاضی طرح پویش تقاضای کتبی خود را جهت شرکت در طرح اعلام می نماید (فرم مربوطه را از خانم صفوی دریافت نمایید)

پس از مصاحبه دانشجویان، توسط دانشگاه و صنعت (نهادهای اقتصادی-اجتماعی) ، دانشجو به آن نهاد معرفی و سوپروایزر(حام) دانشجویان در نهاد مربوطه مشخص می گردد.

دانشجویان در قالب6 واحد کارآموزی (2 واحد در هر ترم) به نهاد مربوطه معرفی می گردد تا به لحاظ موارد روابط اداره کار، تعاون و اموراجتماعی و همچنین تامین اجتماعی مشکلی ایجاد نگردد

به این ترتیب، دانشجویان همراه با تحصیل به فعالیت در صنعت مشغول شده و صنعت به عنوان استاد راهنمای این دانشجویان، توانمندی آنها را برای فعالیت در این عرصه افزایش خواهد داد.

 نهاد اقتصادی-اجتماعی  با توجه به پرورش و مهارت افزایی دانشجویان ، آنها را در اولویت استخدام خود قرار می دهد و با توجه به استفاده از پتانسیل نیروی انسانی دانشجویان،  در صورت تمایل، کمک هزینه شهریه تحصیلی به حساب دانشگاه واریز نموده و بعنوان شهریه برای دانشجویان در نظرگرفته می شود.

لیست فرصتهای مورد نیاز شرکتها و صنایع را می توانید مشاهده نمایید

 

 


سوالات ، نظرات و انتقادات خودرا ارسال نمایید:

:نام
:پست الکترونیک
:نظر
:کد امنیتی
دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان)
آموزشکده فنی و حرفه ای دخترانه سما
اصفهان - خیابان پروین اعتصامی -مقابل فروشگاه رفاه -16 متری شاهد – آموزشکده سما - کد پستی 8198993583
تلفن تماس: 03135590387 فاکس: 03135552753
حق نشر متعلق به آموزشکده سما اصفهان (خوراسگان)۹۵-۱۳۹۳
SAMA
Technical and Vocational
Training College
Islamic Azad University
Esfahan(Khorasgan) Branch